Verslag startersevent 27 oktober 2019

Een prachtige zondagmiddag 27 oktober 2019 vormde het decor van het startersevent op De Strijensche Golfclub. 8 flights onder enthousiaste begeleiding gingen om 15.00 uur de baan in voor een 9-holes golfronde. We speelden Texas Scramble Strokeplay met daarnaast de longest drive voor heren en dames op hole 3.

Het wedstrijdelement is van volstrekt ondergeschikt belang tijdens dit event. Gezelligheid en een nadere kennismaking met De Strijensche Golfclub staat centraal.

Na afloop een hapje en een drankje in ons clubhuis maken de middag compleet. Wat kijken wij weer terug op een geslaagde middag. Wij willen iedereen bedanken voor deelname. Alle winnaars nogmaals van harte gefeliciteerd.

Speciale dank voor de begeleiders van de flights. Zonder jullie enthousiasme en bereidwilligheid is het realiseren van dit event onmogelijk. Onze dank is groot.

Wilt u ook een keer deelnemen aan een startersevent? Volg ons op Facebook, LinkedIn, onze website of stuur een mail info@destrijenschegolfclub.nl

U bent van harte welkom. Hieronder een impressie van deze middag.

Foto’s met dank aan Art Studio Thomas