
Wij doen er alles aan om de baan in topconditie te houden. Juist om de baan in “natte” omstandigheden zoveel als mogelijk droog te houden is zand de oplossing. Maandag 31 oktober wordt gestart met het extra bezanden van de fairways en de driving range. Maandagochtend 31 oktober zal de driving range derhalve gesloten zijn.
Nadat de bezandings werkzaamheden op de fairways en de driving range afgerond zijn wordt er gesleept. Dit om het zand goed te verspreiden over de fairways.
Vrijdag 4 november en maandag 7 november wordt er aanvullend geprikt en vervolgens gesleept. Tijdens deze werkzaamheden zal er steeds 1 hole worden afgesloten.
Wij begrijpen als geen ander dat bezanden door u als golfer onprettig worden ervaren echter neemt u van ons aan dat u er de gehele herfst- en wintermaanden profijt van zult hebben. Handicarts kunnen langer gebruikt worden in de baan en de toplaag van de fairways worden minder snel “modderig”.
Wij rekenen dan ook op uw begrip.