Nederland weer in lockdown met wederom aangescherpte maatregelen.
Wij richten ons op het goede nieuws: het spelen van golf blijft toegestaan zij het onder aangescherpte voorwaarden.
Zoals het er nu uitziet zullen onderstaande maatregelen in ieder geval tot 14 januari 2022 van kracht zijn.
1.) Het clubhuis is met directe ingang gesloten;
2.) Golf is een buitensport en is derhalve toegestaan tot 17.00 uur met maximaal twee-ballen;
3.) To-go faciliteiten zijn toegestaan, de zelf-service module is voor u beschikbaar;
4.) Kleedkamers/wc’s mogen geopend blijven. Bij het bezoeken van de kleedkamer dient u een mondkapje te dragen en 1,5 meter in acht te nemen;
Naar aanleiding van het bovenstaande hebben wij de volgende wijzigingen doorgevoerd.
– In teetime kunt u met directe ingang alleen nog reserveren voor een 2 bal.
– De flight tussentijd is met ingang van donderdag 23 december teruggebracht naar 7 minuten. Dit in verband met de reeds bestaande reserveringen de komende dagen.
Reeds bestaande reserveringen/flight met meer dan 2-ballen zullen op de dag zelf gesplitst worden. Wij rekenen vanzelfsprekend op uw medewerking.
Greenfees dienen voor het spelen van uw golfronde te worden voldaan via bijgaande link https://destrijenschegolfclub.nl/greenfee-online/
We blijven optimistisch en hopen op betere tijden.
Wij wensen u, uw familie en geliefden fijne feestdagen en een gezond, voorspoedig en sportief 2022.
Hartelijke groet,
namens het gehele team,
De Strijensche Golfclub